Een volgende datum is nog niet bekend. Wanneer je interesse hebt neem dan contact via de chat of via email met de adviseur.
INSPIREER EN LEER OP 26 & 27 SEPTEMBER!
Jongeren van nu zijn opgegroeid in een wereld vol reclame en inmiddels bijna immuun voor onoprechte promoties. Om als onderwijsinstelling deze doelgroep te bereiken, dien je aanwezig te zijn op de kanalen waar Generatie Z zich bevindt en authenticiteit uit te stralen.
Wat vindt Generatie Z belangrijk in het maken van hun studiekeuze? Ondernemen wordt populairder en steeds vaker heeft Generatie Z een activistische houding en willen ze een maatschappelijke bijdrage leveren. Hoe ga jij hier als school mee om? Een interne- en externe communicatiestrategie is hierbij essentieel om je te onderscheiden als onderwijsinstelling!
Deze editie van The Next student bestaat niet uit 1, maar uit 2 dagen!
- Congres: Word tijdens deze dag bijgepraat over een actueel onderwerp door échte experts en ga tijdens interactieve sessies praktisch aan de slag
- Masterclass: Tijdens de eendaagse masterclass zoek je de verdieping op in één thema naar keuze en ga je praktisch aan de slag
Vraag het gratis e-book aan!
Met de volgende 5 artikelen:
- Hoe gebruik je ChatGPT in contentmarketing?
- Hoe zet je storytelling in het onderwijs in?
- Van gestreste scholier naar veerkrachtig student
- Zeven criteria voor effectieve communicatie in het onderwijs
- Grip op de student journey - zo doe je dat!
De sprekers zijn bekend!

Jahkini Bisselink
Generatie Z Expert

Hajar Yagkoubi
Generatie Z expert

Bart Meerdink
Digital Strategist en partner bij Beeckestijn Business School

Martin van Kranenburg
Neuromarketeer en auteur: Schrijven voor het Brein
Jouw investering
Ontvang €200 ,- korting bij een combi ticket!
Dit bedrag is inclusief koffie, thee en lunch.
Congres 26 september 2023 | Masterclass 27 september 2023 | Combi ticket |
---|---|---|
€ 599 ,- (EXCL. BTW) | € 599 ,- (EXCL. BTW) |
Kom je met 3 personen of meer dan krijg je 10% groepskorting. Neem hiervoor contact met mij op:
Mail: mariska.korewijk@sbo.nl
Telefoonnummer: 040 – 2 972 751.

Mariska Korewijk
Persoonlijk congresadvies
Benieuwd wat jij kan verwachten? Dit was The Next Student 2022:
Hall of fame: Deze sprekers hebben op eerdere edities gesproken

Iliass el Hadioui
Stads- en onderwijssocioloog, wetenschappelijk docent, De Transformatieve School

Tom Palmaerts
Trendwatcher Trendwolves

Yvonne van Sark
Adviseur en Partner Youngworks

Guus Pastijn
Marketing- en communicatieadviseur M-fuel en auteur ‘Mijn school als merk’
Deze editie van The Next student bestaat niet uit 1, maar uit 2 dagen!
- Congres: Wordt tijdens deze dag bijgepraat over een actueel onderwerp door échte expert en ga tijdens interactieve sessies praktisch aan de slag
- Masterclass: Tijdens de eendaagse masterclass zoek je de verdieping op in één thema naar keuze en ga praktisch aan de slag
Vraag het gratis e-book aan!
Met de volgende 5 artikelen:
- Hoe gebruik je ChatGPT in contentmarketing?
- Hoe zet je storytelling in het onderwijs in?
- Van gestreste scholier naar veerkrachtig student
- Zeven criteria voor effectieve communicatie in het onderwijs
- Grip op de student journey - zo doe je dat!
Data en locatie
Data: 26 & 27 september 2023
Locatie congres 26 september: Van der Valk Breukelen
Stationsweg 91
3621 LK
Breukelen
Locatie masterclasses 27 september: La Vie Utrecht
St Jacobsstraat 61
3511 BP
Utrecht
Jouw investering
Ontvang €200 ,- korting bij een combi ticket!
Dit bedrag is inclusief koffie, thee en lunch.
Tijdens de lunch zijn er altijd diverse vegetarische opties beschikbaar.
Heb je een dieetwens of een allergie? Geef dit dan uiterlijk 2 weken voor congresdatum aan ons door via adviseur Mariska Korewijk – tel: 040-2 972 751
Congres 26 september 2023 | Masterclass 27 september 2023 | Combi ticket |
---|---|---|
€ 599 ,- (EXCL. BTW) | € 599 ,- (EXCL. BTW) |
Vraag het gratis e-book aan!
Met de volgende 5 artikelen:
- Hoe gebruik je ChatGPT in contentmarketing?
- Hoe zet je storytelling in het onderwijs in?
- Van gestreste scholier naar veerkrachtig student
- Zeven criteria voor effectieve communicatie in het onderwijs
- Grip op de student journey - zo doe je dat!

Mariska Korewijk
Persoonlijk congresadvies
Kom je met 3 personen of meer dan krijg je 10% groepskorting. Neem hiervoor contact met mij op:
Mail: mariska.korewijk@sbo.nl
Telefoonnummer: 040 – 2 972 751.
Voer hier het wachtwoord in.
Programma The Next Student
09:00 – 09:20
OPENING DOOR DAGVOORZITTER
Karim Amghar, TV & Radio presentator NTR, Docent MBO & HBO en auteur

09:20 – 10:00
Keynote
JONGEREN & SOCIALE MEDIA #HOEDAN?
Wat doen jongeren online en wat doet het met hen? In deze keynote neemt Jacqueline Kleijer je mee in de (online) wereld van jongeren.
- Uitdagingen en mogelijkheden: wat brengen de socials en waarom is het fijn?
- Online beïnvloeding: hoe werkt hun informatieverwerking en wat is de invloed van bijvoorbeeld desinformatie, cyberpesten, verslaving. Hoe is het bijvoorbeeld met het zelfbeeld van de hedendaagse studenten gesteld?
- Hoe op deze tijd te anticiperen richting jongeren, wat moet je weten als school?
Jacqueline Kleijer, Mediapedagoog, spreker
Waarom mag jij de keynote van Jacqueline Kleijer niet missen?

10:00 – 10:30
Maak één keuze tussen de twee plenairesessies:
De belangrijkste digital marketing trends voor ’23/24’
Wat zijn de belangrijkste digital marketing trends? Van de storm in het social media landschap, de kansen van generative AI tot aan nieuwe data strategien. De belangrijkste uitdagingen en kansen komen voorbij!
Bart Meerdink, Managing Partner / Digital Strategist, Beeckestijn Business School
Waarom mag jij de keynote van Bart Meerdink niet missen?

De customer journey effectief inzetten in jouw organisatie!
Hoe achterhaal je met de customer journey verbeterpunten in het klantproces? De verschillende fasen die een student doorloopt in het gehele aanmeldproces kan helder in kaart worden gebracht in een customer journey model. Wat zijn de kenmerken van een goede customer journey en hoe zet je deze methodiek effectief in voor jouw organisatie?
Stephan van Slooten, Managing Partner bij Altuïtion
Waarom mag jij de keynote van Stephan van Slooten niet missen?

10:30 – 11:00
Koffiepauze
11:00 – 12:00
Maak één keuze uit zes verschillende inspiratiessessies:
Studeren en ondernemen is de ideale combinatie!
- Waar lopen studenten met een eigen onderneming tegenaan in combinatie met een studie?
- Welke voordelen kun je als school bieden voor de ondernemende student?
- Coachen van een student met een eigen onderneming
Gilbert de Laat, Zelfstandig ondernemer en Business developer bij Fontys Hogescholen
Meer succes met data & AI in het wervingsproces
Ontwikkelingen in technologie worden steeds laagdrempeliger beschikbaar en openen zo legio mogelijkheden om de student journey én het begrip een leven lang leren naar een hoger niveau te brengen. In deze sessie nemen we je mee in:
- Wat het belang is van Tech, Data en AI bij de match ‘de juiste student op de juiste plek’
- Wat het belang is van een Customer Data Platform & Management bij data governance en GDPR.
- Hoe data en AI je helpen grip te krijgen op de volledige Student Journey en bijdragen aan ‘een leven lang leren’.
Marijn van Haperen, Customer insights Specialist bij Intouch365
FOBO - de juiste (studie) keuze maken in een wereld van keuzeovervloed
FOMO - Fear Of Missing Out – die term kennen we. In ‘keuzeland’ hebben we een term die hierop lijkt: FOBO – Fear Of Better Options. De angst om niet de beste optie te kunnen kiezen, leidt tot keuzestress, keuzeverlamming en studieuitval. Tijdens deze sessie laten we zien hoe het studiekeuzeproces op te delen is in een aantal fases. Welke stappen zitten er tussen het besef dat een student moet kiezen en de uiteindelijke succesvolle uitvoering? Wat zijn de uitdagingen per fase voor studenten? Hoe kunnen we ze hierbij ondersteunen? Hoe zorgen we dat studiekiezers een bewuste keuze maken?
Deze sessie is zowel interessant voor studiekeuzecoaches die zich meer willen verdiepen in de begeleiding van hun studenten, als voor communicatie- en marketingprofessionals die in hun content aan willen sluiten bij de behoeften van de aankomende student.
Michelle Gerlach, Trianer bij Intermijn en Auteur 'Coach je kind bij toekomstkeuzes'
Grip op de student journey: zo doe je dat!
Elke onderwijsinstelling wil graag weten hoe je de juiste informatie op het juiste moment kunt aanbieden aan (toekomstige) studenten. Hoe je als onderwijsinstelling slimmer omgaat met de mensen en middelen die je tot je beschikking hebt. En hoe je met marketing automation nieuwe mogelijkheden zoals bijvoorbeeld AI kunt benutten. In deze sessie nemen we je mee in onze ervaringen om onderwijsinstellingen op resultaatgerichte wijze hun doelstellingen te helpen behalen.
Bjorn Letink, Product Owner Onderwijs bij CobraCRM
Sh*t, een crisis! En nu? - voorbeeld ROC Mondriaan
Niemand zit erop te wachten, maar het kan altijd gebeuren: een crisis. Alle ogen zijn vaak gericht op communicatie; wat is de woordvoeringslijn? Wat doen we met socials? Hoe bereiken we studenten en ouders? Kortom, hoe ga je om met een hack, brand of andere crisissituatie? Shelley neemt je mee aan de hand van verschillende casussen hoe je kan omgaan met een crisissituatie.
Shelley Beekman, Crisiscoordinator en communicatieadviseur PR & events bij ROC Mondriaan
Werken met een contentplanning: hoe dan? - voorbeeld HAS Green academy
Je contentstrategie komt tot leven met een contentplanning. Wat communiceer je, hoe, naar wie en waarom? HAS green academy deelt hun ervaring hoe je zorgt voor een effectieve contentplanning die jou en je team verder helpt! Je krijgt tips en tricks om een contentplanning op te stellen en toe te passen.
Margarita Millenaar, Online Marketing Strateeg bij HAS green academy
12:00 – 12:30
Maak één keuze tussen de twee plenairesessies:
Generaties, arbeidskrapte en trendbreuken in communiceren & samenwerken
Aart laat je zien en voelen wat de essentie is van generatie-diversiteit en wat de impact zal zijn op GenZ op het onderwijzen en de onderwijsorganisaties. Veel millennials pasten zich nog ongewild aan de oudere generaties aan. Dat aanpassingsgedrag houdt bij de bewuste GenZ op. Die signaleren nu al de machteloosheid van veel bestuurders en politici om een aantal fundamentele veranderingen ‘die de wereld beter kunnen maken’ samen met jongeren aan te zetten. Ze beseffen dat ze zelf (ook en vooral) in actie moeten komen. Let op: het zijn de kleinkinderen van de protestgeneratie. Het zijn niet alleen de Next Studenten, het zijn ook de aankomende docenten.
Aart Bontekoning, auteur, generatie onderzoeker en eigenaar Generatiewerk
Waarom mag jij de keynote van Aart Bontekoning niet missen?

Gen Z binden en boeien met AI!
Wat zijn de mogelijkheden en uitdagingen van AI in het binden en boeien van Gen Z? Om dit samen te brengen tot impactvolle communicatie, gericht op de Gen Z doelgroep, dien je de mogelijkheden van AI en de betekenis en werking van verbinding te begrijpen. Een drieluik van AI, verbinding en communicatie. Geen tech talk, maar een keynote met een verkennend karakter.
Margot van Brakel, Expert in AI en Human Connection
Waarom mag jij de keynote van Margot van Brakel niet missen?

12:30 – 13:30
Lunchpauze
13:30 – 14:30
Maak één keuze uit zes verschillende praktijklabs:
Eindeloze inspiratie voor relevante content
Waar o waar haal jij iedere keer opnieuw de inspiratie vandaan om steeds nieuwe content voor al die social mediakanalen te bedenken?
Na deze praktijklab kun je eindeloos putten uit een oneindige bron inspiratie. In plaats van voor elke post een nieuwe zoektocht starten naar nieuwtjes of de zoveelste inhaker, heb je een content planning vol concrete ideeën.
Kim Swagemakers, Expert in Online Content & Communication Strategy
Influencer marketing: Gen Z op een opvallende manier bereiken!
Hoe kun je effectief influencer marketing inzetten om nieuwe studenten te werven binnen het onderwijs? Aan de hand van verschillende (succes) cases licht Lonneke hoe influencer marketing ingezet kan worden op jouw school.
Vragen die aan bod komen:
- Wat zijn do’s en dont’s binnen influencer marketing?
- Hoe zet je slim jouw marketing budget in om optimaal gebruik te maken van de creativiteit van influencers en maximaal bereik te genereren?
- En waar houd je dan rekening mee?
Lonneke de Boer, head of Projects bij Crocodile Agency
Mijn school als merk: de waarde van jouw school voor ouders en studenten
In deze sessie maak je kennis met de waarde die de school als merk voor ouders en studenten kan hebben. Door dit gevoel relevant te maken en onderscheidend te laten zijn van andere onderwijsaanbieders (scholen) creëren we een gevoel en associatie die past bij onze school.
Het moet wel kloppen zo moet de kwaliteit van het onderwijs, de resultaten en de sfeer in orde zijn anders is ons verhaal ongeloofwaardig.
Guus Pastijn, Onderwijsmarketeer en eigenaar bij M-fuel Onderwijsmarketing en auteur ‘Mijn school als merk’.
Liefde op het eerste gezicht: hoe val je op in de ogen van de studiekiezer?
De huidige generatie is kritisch op merken. Het is een grote uitdaging voor onderwijsinstellingen om zich op authentieke wijze te onderscheiden van concurrerende onderwijsinstellingen. Op welke waarden dienen onderwijsinstellingen zich volgens studiekiezers te onderscheiden en hoe kunnen zij dit volgens studiekiezers het beste doen? In deze workshop gaan we op basis van actuele onderzoeksdata met deze vraagstukken aan de slag om na te denken over de positionering van jouw mbo-instelling, hogeschool of universiteit.
Davy Zwegers, Client Consultant Onderwijs bij Markteffect
Aansluiten op de wensen van studenten: van een studentonderzoek naar een compleet nieuw mobielvriendelijk intranet en studentenapp – voorbeeld ROC van Twente
Tijdens deze sessie gaat Bastiaan in op hoe zij bij ROC van Twente van een studentonderzoek naar een compleet nieuw mobielvriendelijk intranet en studentenapp zijn gegaan, in samenwerking met de student. Onderwerpen die aan bod komen:
- Hoe is het studentonderzoek tot stand gekomen, wat zijn de resultaten en kun jij hiervan leren?
- De valkuilen, tegenslagen en successen in het ontwikkelingstraject van de studentenapp en het intranet. Altijd in gesprek met de student.
- Vers van de pers. De ontwikkeling van een nieuw intranet en studentenapp; wat gaat jouw eerste stap zijn?
Bastiaan Neurink, Senior Adviseur Digital Marketing bij ROC van Twente en Oprichter SWYPR
14:30 – 15:30
Maak één keuze uit zes verschillende praktijklabs:
Studenten targetten met korte video op Instagram en Tiktok
Nieuwe studenten bereiken doe je door je huidige studenten en docenten een rol te geven op je social media kanalen. Door je opleiding tot leven te brengen met foto’s en vooral video. Korte video is dé contentvorm om de nieuwe generatie aan je te binden. Leer hoe je als opleiding het beste Instagram en TikTok kunt inzetten!
Kirsten Jassies, Social media trendwatcher, Instagram expert, auteur en trainer
Storytelling: krachtig communiceren met verhalen
Altijd al impact willen maken met jouw verhaal? In deze interactieve masterclass leer je hoe je dit doet. Je weet wat de basisprincipes van storytelling zijn en krijgt inzicht in hoe verhalen werken in organisaties. Je oefent direct met jouw eigen verhaal en leert zo hoe je een verhaal goed kunt opbouwen zodat het anderen raakt. Aan het eind van de workshop heb jij een eigen verhaal gemaakt dat je kunt inzetten zowel privé als op je werk.
Flor Gerritsen, Trainer en Coach bij HELDEN Coaching, Training en Storytelling
CHATGPT voor een efficiënter contentproces
ChatGPT is een praktisch hulpmiddel om je contentproces efficiënter (en leuker!) te maken. Vragen waar je antwoord op krijgt tijdens deze sessie:
- Hoe werkt ChatGPT onder de motorkap? En waar zet je dit precies voor in?
- Hoe zet je ChatGPT slim in om je contentproces efficiënter te maken?
- Hoe maak je ChatGPT écht onderdeel van je team?
Kim Pot, MarCom-adviseur bij Info Support en Freelance Marketingstrateeg/Tekstschrijver
Klantgericht transformeren: aan de slag met customer experience - voorbeeld Avans Hogeschool
Avans Hogeschool werkt hard aan haar Customer Experience. In deze sessie neemt Michelle je mee in hun ervaringen tot dusver. Een eerlijk verhaal uit de praktijk over werken met journeys en bouwen aan een klantgerichte en vraaggestuurde organisatie. Na deze sessie heb je een beter beeld van de Customer Experience in de onderwijspraktijk en weet je hoe je hier zelf mee aan de slag kan gaan en wat de eerste stappen zijn.
Michelle van Kastel, Customer Experience Lead bij Avans Hogeschool
Loes Munnik, Journey Expert bij Avans Hogeschool
Het Gen Z-tijdperk van studievoorlichting: verschillende tools en inspiratie – voorbeeld UvA
Welke tools en creatieve campagnes zet de UvA in bij het voorlichten van nieuwe studenten? Tijdens deze sessie laat Floor zien hoe de UvA aansluit bij de vraag van Gen Z en nodigt je uit om na te denken over hoe jij dit zelf kan toepassen in jouw school.
Floor van der Heijden, Campagnemanager bij de Universiteit van Amsterdam
15:40 – 16:15
Keynote
GEN Z OVER GEN Z
Hajar en Jahkini nemen jullie mee in de wereld van generatie Z. Hoe denkt deze generatie van nieuwe collega’s en leerlingen? En, wat verwachten ze van een toekomstige werkgever? Thema’s als phygital generatie, ondernemerschap en activisme komen aan bod.
Jahkini Bisselink en Hajar Yagkoubi, Generatie Z experts
Waarom mag jij de keynote van Jahkini Bisselink en Hajar Yagkoubi, niet missen?


16:15 – 17:15
Borrel & Frietje
MASTERCLASS | MEER RESULTAAT MET NEUROMARKETING
Aandacht is het nieuwe goud in marketingland. Dat is bij veel marketeers al bekend. In de steeds groeiende informatiestroom kun je met kennis over de werking van het brein tot de essentie komen. Relevant blijven. Deze kennis is tegenwoordig een vaardigheid die niet mag ontbreken bij iedere marketeer en communicatieprofessional. Hoe pak je de aandacht? Hoe houd je de aandacht vast? En hoe stuur je de aandacht naar gewenst gedrag?
Leer hoe je met neuromarketing bewust het (on)bewuste brein kan sturen naar gewenst gedrag. Verbeter daarmee je campagnes en verhoog de conversie van je website en verhoog de open ratio van je nieuwsbrieven. Kortom, trek met directe toepassingen morgen al meer juiste leads naar je toe!
Martin van Kranenburg, Neuromarketeer, Schrijven voor het Brein
Na het volgen van deze masterclass kun jij:
- De juiste dialogen, op het juiste moment, voor het juiste segment uitwerken in alle stappen van de klantreis
- Verleidingsprincipes van Cialdini concreet toepassen in tekst, design en video
- Het (on)bewuste brein sturen naar gewenst gedrag
- Door middel van neuromarketing jouw conversie verhogen!
Dit ga je leren
Tijdens deze masterclass ga je aan de slag met bewezen psychologische principes. Wat motiveert je bezoekers? Wat en hoe nemen ze waar? Hoe nemen ze beslissingen? En wat is de invloed van tekst en design op je conversie? Hoe pas je online persuasion toe? Daarmee verleid je het onbewuste brein om het bewuste brein te laten beslissen.
Je leert hoe je betere websites, e-mails, social posts en landingspagina's ontwerpt volgens een gestructureerde aanpak. Succes verzekerd! Aan de hand van veel praktijkvoorbeelden neemt Martin van Kranenburg je stap voor stap mee hoe je met neuromarketing jouw conversie verhoogt.
Voor wie is deze masterclass?
Deze Masterclass is speciaal voor marketing- en communicatieprofessionals werkzaam in het onderwijs.
Inclusief: koffie/thee/fris en een heerlijke lunch en het boek Schrijven voor het brein!

MASTERCLASS | STORYTELLING: AUTHENTIEKE VERHALEN VOOR JOUW INTERNE- EN EXTERNE COMMUNICATIE
Mensen vertellen elkaar sinds jaar en dag verhalen om ideeën en visies over te brengen. Deze verhalen zijn al aanwezig in je organisatie. Het is jouw taak deze te vinden, goed te verwoorden en vervolgens aantrekkelijk te vertellen zodat ze je boodschap ondersteunen.
In deze interactieve masterclass leer je hoe je dat doet. Je weet wat de basisprincipes van storytelling zijn en krijg je inzicht in hoe verhalen kunnen werken in de interne én externe communicatie van organisaties. Vervolgens oefen je met het vormgeven van jouw eigen verhaal en leert zo hoe je een verhaal goed kunt opbouwen zodat het anderen raakt. Aan het einde van deze masterclass heb je concrete handvatten gekregen om authentieke organisatieverhalen te vinden, vertellen én verspreiden.
Flor Gerritsen, Trainer en Coach, Helden Coaching, Training & Storytelling
Wat ga je leren?
- De principes van storytelling
- De elementen van een goed verhaal
- Verhalen vinden, vormen en verspreiden
- De positie van verhalen binnen én buiten de organisatie
- Broekzakverhaal opbouwen m.b.v. BEB model en De reis van de held
Na deze masterclass:
- Kun je de principes van impactvolle storytelling toepassen
- Begrijp je hoe verhalen kunnen werken binnen én buiten de organisatie
- Begrijp je hoe je verhalen effectief in zet in je organisatie of daarbuiten
- Kun je jouw verhaal zo vormgeven dat het anderen raakt
- Kun je je eigen verhaal met impact voor het voetlicht brengen
Voor wie is deze masterclass?
Iedereen die zich wil verdiepen in storytelling en verhalen wil inzetten in hun werk om hun boodschap duurzaam te verspreiden:
- Communicatieprofessionals
- Marketeers
- Project- of teamleiders
- Leidinggevenden
- P&O-adviseurs
- En aanverwante functies!

MASTERCLASS | AAN DE SLAG MET STUDENTEN TARGETTEN D.M.V. KORTE VIDEO OP INSTAGRAM EN TIKTOK!
Aan de slag met korte video! Nieuwe studenten bereiken doe je door je huidige studenten en docenten een rol te geven op je social media kanalen en door je opleiding tot leven te brengen met foto’s en vooral video.
Korte video is dé contentvorm om de nieuwe generatie aan je te binden. Hoe zet je korte video strategisch in op platformen als Instagram en TikTok en hoe maak je nu precies een aantrekkelijke korte video die nieuwe studenten inspireert? Leer hoe je als opleiding het beste Instagram en TikTok kunt inzetten!
Kirsten Jassies, Social media expert, justK
Wat ga je leren?
- Hoe je Instagram en TikTok strategisch kunt inzetten om studenten te targetten
- Het belang van korte video in je social media mix
- Waarom alles aan het tiktokificeren is
- Wat de trends zijn in korte video en hoe het werkt
- Hoe je zelf een aantrekkelijke korte video kunt maken
Na deze masterclass:
- De basis voor je social media strategie bedenken
- De aanzet voor een contentplan met rubrieken maken
- Een korte video maken voor Instagram of TikTok
- Weten wat goede videobeelden en foto’s zijn
- Weten wat voor tekst je zowel op als bij de video kunt plaatsen
Voor wie is deze masterclass?
Marketing- en communicatie medewerkers en contentspecialisten

Partners van The Next Student



Kennispartners van The Next Student



















Partner worden van The Next Student?
Maak deel uit van dit unieke event met je organisatie!
Wil je zelf ook aanwezig zijn? Dan kun je contact opnemen om vrijblijvend de mogelijkheden door te spreken. Er zijn diverse en opvallende profileringsmogelijkheden om je organisatie marketing, - communicatie,- en PR technisch te presenteren voorafgaande, en tijdens the Next Student. Je kunt hierbij denken aan logovermeldingen, advertenties, stand afname en andere eye-openers.

Petit Hovens, congres- en opleidingsmanager
Contact
Om te sparren over de mogelijkheden, of voor meer informatie kun je contact opnemen met:
Bekijk de foto's van The Next Student 2023:
Bekijk hier alle foto's van The Next Student 2023Dit was The Next Student 2023:
Dit was The Next Student 2022:
Deelnemers die je al voor zijn gegaan:























